Převod odběrného místa popř. přihlášení zcela nového


Převod odběrného místa

Typicky jde o situaci, kdy se stěhujete do nového bytu, podnájmu apod. a v daném místě byl do té doby odběratelem energií jiný člověk (předchozí majitel nebo nájemník). V takovém případě je potřeba, abyste si nejprve zajistili převod na Vás u stávajícího dodavatele daného odběrného místa.

K poskytovateli musíte vyrazit osobně spolu se stávajícím odběratelem, odběrné místo na Vás převedou na počkání. Je důležité přihlásit se dosavadnímu poskytovateli bez závazků a na dobu neurčitou. Teprve poté požádejte o vstup do S-energie a předejte řešení Občanům, s.r.o. Ta Vás následně po třech měsících převede k S-energii. Jiný postup neumožňujeme. Řešení převodů v zastoupení bylo ze zkušeností velmi komplikované a zdlouhavé a proto jsme od něj ustoupili.

Přihlášení zcela nového odběrného místa

Pokud jste právě postavili a chcete vstoupit do S-energie, pak doporučujeme následující postup. Přihlášení u dominantního dodavatele v místě. Dříve, než se přihlásíte do S-energie, doporučujeme odběrné místo nejprve přihlásit k dodavateli, který je v místě dominantní. Toto přihlášení je třeba udělat na dobu neurčitou a bez závazků.

Až poté přihlášení do S-energie již standardním postupem.

Postup se může zdát komplikovaný, ale dosavadní zkušenosti ukazují, že se jedná o nejrychlejší postup, jak se zákazník může do S-energie dostat.

Pomáhají nám